0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нема Граници Јуниори Летаат Жица Маица Градник Со Истегнување Чаша, Големини 32Б ДО 40ДД

Нема Граници Јуниори Летаат Жица Маица Градник Со Истегнување Чаша, Големини 32Б ДО 40ДД

DEN 287.68
Залиха

Пристапност

Сега поудобно од кога било, Не се ажурирани Граници Градник За Маици, така што ќе добиете уште поудобно вклопување од порано. Флексибилната жица за удобност поврзана со нашите чаши од пена за истегнување и панелот за свиткување со потпис овозможуваат персонализирано вклопување —чашата се прилагодува на вашата уникатна форма. Полу-деми купот нуди точна количина на покриеност и широките, потпорни ремени се целосно прилагодливи и имаат кука за носливост на вкрстен грб. Женските крилја од чипка се целосно наредени за дополнителна поддршка за измазнување, а чашите се покриени со кадифен, путер-мазна ткаенина. Сите овие карактеристики се здружуваат за да го создадат она што сигурно ќе биде вашиот нов омилен градник за маици. Само во . Материјал : Чаши : 83% Најлон/17% Спандекс; Крило Чипка : 88% Најлон/12% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Тип На Чаши : Лесно наредени; флексибилни чаши; флексибилна долна жица. Покриеност : Умерена. Ниво На Поддршка : Средно. Затворање : кадифен кука и затворање на очите. Ремени : Кабриолет, прилагодливи ремени; широк и поддржувачки за удобност. Карактеристики : Целосно наредени; чипка крилја. Јуниори Флекс Жица Кабриолет Маица Градник Од Без Граници.

Параметри на производот

Слична стока