0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машина За Пециво, Мултифункционална Употреба Машина За Тесто Од Нерѓосувачки Челик Безбедно Прецизно Сечење За Бисквити За Пица За Тркала За Колачи

Машина За Пециво, Мултифункционална Употреба Машина За Тесто Од Нерѓосувачки Челик Безбедно Прецизно Сечење За Бисквити За Пица

DEN 111.84
Залиха

Пристапност

Машина за пециво, Мултифункционална Употреба Машина За Тесто од Нерѓосувачки Челик Безбедно Прецизно Сечење За Бисквити За Пица За Торта 5 Тркала Спецификација : Тип На Артикл : Материјал За Сечење Пециво : Список На Пакувања од Нерѓосувачки Челик : 1 секач За Пециво [ Растојание] растојанието помеѓу секое тркало може да се прилагоди за да се поправат различни ширини за сечење, што може да ги реализира најразновидните опции за сечење. [Безбедно Прецизно Сечење] со уред за заклучување, затегнете ја навртката на крилото во центарот на раката за да го заклучите тркалото за сечење на место за да обезбедите точно и конзистентно сечење.

Параметри на производот

Слична стока