0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Tarmeek Девојка Лето Цветни Плажа Резервоар Фустан Ракави Позлатени Повик Боемски Сарафан Возраст 3 Години

Tarmeek Девојка Лето Цветни Плажа Резервоар Фустан Ракави Позлатени Повик Боемски Сарафан Возраст 3 Години

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Прилики : нашиот летен тенк фустан за помлади girl. Прилики : Соодветно носење Во Пролет Лето Секојдневно носење, роденденски подарок, тематска забава, холовен/денот на благодарноста/божиќен празник/новогодишен подарок, активности на отворено, фотосесија итн. Девојка Летен Фустан : оваа девојка летен резервоар фустан со вратоврска назад е мека и лесна, мода и стилски, тоа е толку симпатична за вашата девојка да се носат на летниот ден ,особено оди на плажа,супер кул!.77" должина : 70см/27.15" препорачана возраст : 10-11 години големина : 150 сад : 10t биста : 78cm/30.Лето Дете Бебе Девојки Фустан Без Ракави Графички Принт Детска Облекакарактеристики : Компонента : Памук Со Одличен Квалитет, Топол и удобен за носење.99" Девојка Летен Цветен фустан Без Ракави : ОВОЈ ЛЕТЕН Цветен Фустан Без РАКАВИ со секојдневен и стилски печатен Бохо,Дизајн На ВРАТОВРСКА, ги прави вашите решетки да изгледаат исклучително слатки, Ласкави и симпатични.it задолжително за вашето девојче секојдневна летна гардероба!.10" препорачана висина : 135-145cm/53. Ако вашите деца се повисоки или посилни од просекот, размислете да одите една големина нагоре. Дизајн : Симпатична дизајн, кратки ракави врвот ѕвонче-задници во собата.98" Препорачана Висина : 105-115см/41.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред купувањето.

Параметри на производот

Слична стока