0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Софе Женски Спортски Шорцеви

Софе Женски Спортски Шорцеви

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

7-мл. 50/50 памук/поли џерсиев-изрез нозе со 3"inseam1 1/4" 1 "изложени еластични појаси со големина XS-XLModel е 5'9,5" и носи Средно Градите : 34"Половината : 24" СОФИ ЖЕНИ АВТЕНТИЧНИ СОФИ КРАТКИ (M037). Возрасни. Жени.

Параметри на производот

Слична стока