0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дигитална Фото Рамка, HD Аларм Фото Рамка Мултифункција За Роденденски Божиќен Подарок За Семејни Пријатели

Дигитална Фото Рамка, HD Аларм Фото Рамка Мултифункција За Роденденски Божиќен Подарок За Семејни Пријатели

DEN 3199.84
Залиха

Пристапност

Лесен и тенок, со дупка за виси на ѕидот, и заграда за стоење на масата. Ве молиме, љубезно забележете ако ви треба адаптер. Подарок за семејни броеви и пријатели за роденден, свадба итн.1 во : прибл. Предметот нема батерија, што значи дека му треба постојано полнење за работа. Лесен и тенок, со дупка за виси на ѕидот, и заграда за стоење на масата.

Параметри на производот

Слична стока