0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Заптивка За Монтирање На Карбураторот

Заптивка За Монтирање На Карбураторот

DEN 335.84
Залиха

Пристапност

Карбуратор База Заптивка (134 CI Со L-Глава) За Картер 1-Барел 1941-1945 MB 1941-1945 GPW 1945-1949 CJ2 A 1948-1953 CJ3 A 1950-1952 M38 Карбуратор База Заптивка 41-53 Вилис И Џип Модели. Карбуратор База Заптивка (134 CI Со L-Глава) За Картер 1-Барел 1941-1945 MB 1941-1945 GPW 1945-1949 CJ2 A 1948-1953 CJ3 A 1950-1952 M38.

Параметри на производот

Слична стока