0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ремек-Дело Мачка-ологија Худини-Магична Сложувалка За Мачки Од Џефри Тристрам

Ремек-Дело Мачка-ологија Худини-Магична Сложувалка За Мачки Од Џефри Тристрам

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Решете ја оваа 1000 парче мачка-о-логи загатка На Худини со Ремек-Дела. Овие Ремек-Дела 25" х 25" 1.000 Парчиња Мачка-ологија Загатка Од Џефри Тристам ја прикажува Худини, висока, тенка, бела мачка, како седи во центарот на масата исполнета со алатки на волшебникот. Џефри Тристрам е талентиран уметник, чии детални слики на мачки на работа, во игра и генерално попречување го шармираа својот пат во срцата на љубителите на мачки ширум светот. Тој е широко познат по својата љубов кон деталите и постојано позајмува мачки за да бидат негови поданици, со ветување до нивните сопственици дека ќе ги овековечи на платно. За да се намали неговото влијание врз нашата околина, иверицата што се користи во оваа загатка е изработена од рециклиран материјал.

Параметри на производот

Слична стока