0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пена Со Зашилени Прсти Балет Со Рамна Широка Ширина Жените Удобност Мокасини

Пена Со Зашилени Прсти Балет Со Рамна Широка Ширина Жените Удобност Мокасини

DEN 335.84
Залиха

Пристапност

Фитинг : Екстра широк фитинг, купете 1 ЦЕЛОСНА големина ПОМАЛА ако сте со средна ширина или купете 1/2 ГОЛЕМИНА ПОМАЛА ако сте со широка ширина. Детали за производот : овие станови имаат зашилен затворен прст, лизгање во стилот на балерина при конструкција, дополнителна влошка за мека перница и горниот дел од вештачка кожа. Можете исто така да купите подлога за прсти за да одговара подобро ако вашите стапала имаат тенденција да се лизгаат напред на чевли со зашилени прсти. Придобивки : Дами кои сакаат максимална удобност со дополнителна перница како подлоги. Овие се достапни во големини на тинејџери/возрасни. Големината наведена е во големината НА Американските женски чевли, но секако не е ограничена само на женската популација. Достапна боја : црна, портокалова, црвена, гола беж, манго жолта, камено сива. Овие чевли за сите сезони се совршено удобни и лежерни, погодни за секојдневна употреба, како што се одење на училиште, шопинг во трговскиот центар, одење по плажа, брзо патување до продавниците за храна, дружење со пријателите, обични петок на работа и многу повеќе.

Параметри на производот

Слична стока