0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Најлабон Моќ Џвакајте Дура Џвакајте Оригинална Играчка За Џвакање Коски Со Вкус, Ситна

Најлабон Моќ Џвакајте Дура Џвакајте Оригинална Играчка За Џвакање Коски Со Вкус, Ситна

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Дајте му на вашето куче нешто добро за џвакање. Направена со тврд, издржлив најлон, нашата Играчка За Џвакање Со Вкус На Џвакање дура ги задоволува моќните џвакачи. Обезбедува долготрајно уживање, го задоволува природниот нагон за џвакање и поттикнува позитивни навики за џвакање. Плус, влакната подигнати за време на џвакањето промовираат чисти заби и помагаат во контролата на плаките и забниот камен. Различни кучиња имаат различни стилови и јаки страни на џвакање, дури и во рамките на истата раса, затоа не заборавајте да ја изберете точната големина и сила на играчката за џвакање за вашето куче. Нашата Коска За Џвакање Дура е изработена од тврд, издржлив најлон. Текстурираната играчка за џвакање ја зголемува привлечноста за џвакање. Играчката за џвакање помага во чистење на забите и контрола на плаките и забниот камен. Мини играчка за џвакање наменета за кучиња до 15 килограми. Ароматизираното џвакање на кучиња содржи вкусен оригинален вкус што го сакаат кучињата.

Параметри на производот

Слична стока