0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сусам Улица Колаче Чудовиште Женски Пижами Панталони Дневна Џогер, Колаче Чудовиште, Големина: М

Сусам Улица Колаче Чудовиште Женски Пижами Панталони Дневна Џогер, Колаче Чудовиште, Големина: М

DEN 374.40
Залиха

Пристапност

Овие женски дневна Пижами панталони функција Колаче Чудовиште. Носете ги вашите омилени Панталони За Салон За Улични ликови Од Сусам и изгледајте радосно; дури и возрасните можат малку да се забавуваат. Целодневни меки, лабави и удобни ПАНТАЛОНИ ЗА ДНЕВНА СОБА. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Автентичен Уличен производ Од Сусам со сигурен квалитет и издржливост. Овие женски дневна панталони пижами функција Сусам Улици симпатична ликови од вашата најомилена дизни приказни. ДНЕВНА ПАНТАЛОНА : Забавата И удобноста можат да одат рака под рака со овие удобни панталони за спиење! Во овие опуштени панталони за одмор со покриен еластичен појас и врвка за влечење, ќе ја имате целата удобност што треба да ја преземете секое утро или вечер!. СИМПАТИЧНИ ЛИКОВИ : овие панталони за пижами имаат сакани ликови од Улицата Сусам, како Што е Чудовиштето Од Колачиња. ЛЕСНА НЕГА : овој производ е изработен од висококвалитетни 100% памучни ткаенини, што го прави неверојатно лесен за нега. За да ги намалите главоболките за перење на минимум и да обезбедите задржување на предметите по повторното перење, следете ги упатствата за нега на главната етикета. УДОБНОСТ : Направено Од ултра мека и удобна пријатна ткаенина од дрес за да се обезбеди удобен ноќен сон или ден на лежење!. Женски.

Параметри на производот

Слична стока