0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ворнер 100-годишнината-Хари Потер Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Ворнер 100-годишнината-Хари Потер Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84
Залиха

Пристапност

Овој Тренд Меѓународен Ворнер 100-годишнината-Хари Потер Ѕид Постер. Врамени Трендови Меѓународните Постери се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40" х 24"х 0.5".

Параметри на производот

Слична стока