0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нортленд Справи Пеперутка Сечилото Темперамент, Фабрика Опрема, Слатководни, Злато Сјај

Нортленд Справи Пеперутка Сечилото Темперамент, Фабрика Опрема, Слатководни, Злато Сјај

DEN 230.24
Залиха

Пристапност

Нортленд Риболов Справи Пеперутка Сечилото Темперамент, 60", Злато Сјај Постојано фаќа пердуви, џамбо костур и други игра риба. Се истакнува кога е наместен со ноќен робот или Ноќен Робот, но не превидувајте жива пијавица; закачете ја главата на пијавицата на предната кука и опашката на приколката. Лесни Пеперутка® Сечилото вози повисоко и се врти со побавни брзини од традиционалните дизајни На Индијана и Колорадо.

Параметри на производот

Слична стока