0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хуго Шеф Шеф Портокал Зајдисонце Тоалетна Вода Спреј За Жени оз

Хуго Шеф Шеф Портокал Зајдисонце Тоалетна Вода Спреј За Жени оз

DEN 504.48
Залиха

Пристапност

Шефот портокалово зајдисонце од хуго бос беше лансиран во 2010 година, за живите и флертувачките убавици. Прифаќајќи ја убавината на зајдисонцето и динамиката на цитрусната шушка, овој мирис е за ревносните жени. Рекламното лице на оваа арома што привлекува внимание е сиена милер. Горните ноти на мирисот се отвораат за енергетските акорди на бергамот и мандарински портокал. Белото цветно срце е придружено со претрупан роза. Цврсто стои на дрвенестата основа од сандалово дрво со кремаст ефект на ванила. Достапен како тоалетна вода, овој мирис не може да го игнорира жестокиот. Хуго Шеф Шеф Портокал Зајдисонце Тоалетна Вода Спреј За Жени 1 мл.

Параметри на производот

Слична стока