0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нерѓосувачки Челик Рамен Четкан Бенд

Нерѓосувачки Челик Рамен Четкан Бенд

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Љубовта треба да биде едноставна и чиста, исто како овој класичен свадбен бенд. Изработена од нерѓосувачки челик, оваа широка лента од 6 мм има богата четкана завршница за мат сјај и доаѓа во големина на прст 7 за совршено да одговара на вашиот стил. Овој рамен бенд сигурно ќе се негува засекогаш.Метална Тежина : 6,08 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 6ммринг Големина : 7< 2мм дебелина На Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Четкани, Удобност Одговара.

Параметри на производот

Слична стока