0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кра-З-Арт Тинејџерски Мутант Нинџа Желка Творецот Мувла & Игра Активност Во Собата

Кра-З-Арт Тинејџерски Мутант Нинџа Желка Творецот Мувла & Игра Активност Во Собата

DEN 359.84
Залиха

Пристапност

Обликувањето на вашите омилени Тинејџерски Мутантни Нинџа Желки од Меко Тесто обезбедува часови забава и креативност! Со вклучените четири калапи, искористете ја фантазијата за да обликувате и создадете до 12 желки. Користете ги седумте различни Бои На Меко Тесто вклучени и создадете опрема и маска за очи на секоја желка! Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Производител На Тесто : 4 калапи. 7 различни Меки тесто бои вклучени. 4 различни оружје вклучени. Мувла и создаде до 12 желки.

Параметри на производот

Слична стока