0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ступел Индустрии Амин Текст Зелена Ботаничка Зеленило Бели Цветови Потресени, 10,Дизајн Со Букви И Наредени

Ступел Индустрии Амин Текст Зелена Ботаничка Зеленило Бели Цветови Потресени, 10,Дизајн Со Букви И Наредени

DEN 583.84
Залиха

Пристапност

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 15 х 0,5 х 10 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Дизајн Со Букви и Наредени.

Параметри на производот

Слична стока