0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ДЕЛОВИ-ДУПЧИЊА-ДУПЧАТ Одговара изберете: 2005-ПОНТИЈАК ГТО

ДЕЛОВИ-ДУПЧИЊА-ДУПЧАТ Одговара изберете: 2005-ПОНТИЈАК ГТО

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Доверба во веродостојноста На Центричните Делови Дупчат-Дупчат Ротор за вашето возило. Направен е со квалитетни компоненти, како што е облога отпорна на корозија, за оптимални перформанси и долг век на траење. Овој Ротор На сопирачките Со Центрични Делови е прецизно обработен за правилно вклопување. Изграден е за пренос на топлина за ефикасна моќ на запирање. Центрични Делови Со Дупчиња-Дупчат Ротор На Сопирачката : Дупчат-дупчат. Диск сопирачка роторот. Изработени со квалитетни материјали за долг живот и високи перформанси. Завршна облога за спречување на ' рѓа. Користете за замена на дел што не работи правилно. Направено за ефикасно пренесување на топлината за подобро запирање. Одговара Изберете : 2005-2006 ПОНТИЈАК ГТО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока