0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мала Ѕвезда Дете Момче Пк Долг Ракав Полн Патент Качулка, Големина Месеци-5T

Мала Ѕвезда Дете Момче Пк Долг Ракав Полн Патент Качулка, Големина Месеци-5T

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Вашето дете ќе ги сака Нашите Целосни Дуксери со Патент затоа што се направени од 100% Чист Памук, што значи дека се меки меки, пријатни и одлични за играње. Класичен, удобен и дише, овој дуксер со големина на дете ја спортува удобноста на органскиот памук и вклопувањето што е направено да се обложи над нашите маици. Од суштинско значење за секојдневната играчка облека на секое дете. Овој комплет има 2 целосни дуксери со патент во цврсти бои што можете да ги измешате и усогласите со Панталоните, шорцевите или практично нешто во нивниот плакар. Малата Ѕвезда Дуксери Сет вклучува 2 долги ракави полн патент дуксери. Целосни предни патентни дуксери за лесно вклучување и исклучување. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени комбинации во топло или ладно време. Оеко-Текс. 100% Чист Памук. Машинско перење и сушење.

Параметри на производот

Слична стока