0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ополски Еко-пријателски Зајак Шмркаат Мат Против Лизгање За Отпорен На Домашен Залак

Ополски Еко-пријателски Зајак Шмркаат Мат Против Лизгање За Отпорен На Домашен Залак

DEN 543.84
Залиха

Пристапност

Опис : нема сомнение дека нашиот производ има дизајн што не се лизга на дното, а исто така може да се одржува и чисти без напор. Карактеристики мека текстура и извонредна изработка, нашиот производ е безбеден и здрав за употреба.Со светли бои и слатки форми, користењето на нашите душеци може да ја стимулира разиграноста на вашите сакани миленици и да ја троши нивната вишок енергија, истовремено забавувајќи ја брзината на јадење и гарантирајќи здрава gut.It изработен е од поларен руно материјал.Дијаметарот на овој производ е 43cm.It погоден е за употреба на кученце.Име на предметот : Матматеријал За Миленичиња : Поларно Руно Карактеристики : Мека, Цврста, Флексибилна Големина Детали : Дијаметар : 43см/16.93" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Мат За Миленичиња погоден е за употреба на кученце. Нема сомнение дека нашиот производ има дизајн што не се лизга на дното, а исто така може да се одржува и чисти без напор. Карактеристики мека текстура и извонредна изработка, нашиот производ е безбеден и здрав за употреба. Апсолутно дека овој не-лизгачки дизајн на дното, кој може ефикасно да го поправи мат. Мек и удобен материјал, безбеден за употреба додека лесен за чистење. Без сомнение, нашите производи имаат дизајн што не се лизга на дното и исто така можат да се одржуваат и чистат без напор. Со мека и деликатна текстура и изработка, нашите производи се безбедни и здрави за употреба. Сигурно, нашиот производ е удобен за употреба бидејќи има пријатна текстура, а има и добри перформанси против лизгање, што е цврст.

Параметри на производот

Слична стока