0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сашај Драпери Задржување Црно

Сашај Драпери Задржување Црно

DEN 159.84
Залиха

Пристапност

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.СТИЛ : се задржувањата работат добро во секоја просторија за да го ажурираат изгледот на вашите третмани со прозорци.КОМПЛЕТЕН ИЗГЛЕД : Координирање на единечни и двојни прачки продадени одделно. Пребарај за една прачка "или двојна прачка" за да ја видите нашата offerings.IN ПАКУВАЊЕ : Две челични држачи, завртки, сидра и инсталацијаи НЕГА : Избришете со Мека, сува или влажна крпа Сашај Драперија Задржување (Сет од 2) Црно.

Параметри на производот

Слична стока