0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Карго Панталони Трендовски Кожни Хеланки Се Протегаат Панталони Со Висок Струк

Женски Карго Панталони Трендовски Кожни Хеланки Се Протегаат Панталони Со Висок Струк

DEN 575.84
Залиха

Пристапност

Специфичност на предметот декорација : None1 PC crop pant} Материјал} изработен е од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење quetaures_ Долга панталона, Широка лабава фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобојна Quofosifice Дека Може Да се носи со секојдневна должина : Долг Стил : Мода,Каузалгендер : Женски Материјал : полиестерпакетот вклучува Тип на шема : Должина На Цврста Облека : Редовна носете лежерна панталона За Секојдневно Носење, Или може да Се Носи во спортот .. Стилот И модата ве прават попривлечни сезона : алсајз Шема : . Големина : С Половината : 58-82см/22,83-32,28" : 70-100см/27,56-39,37" Должина : 90см/35,43"Големина : М Половината : 62-86см/24,41-33,86" : 74-104см/29,13-40,94" Должина : 91см/35,83"Големина : Л половината : 66-90см/25,98-35,43" : 78-108см/30,71-42,52" должина : 92см/36,22"големина : xl Половината : 70-94см/27,56-37,01" : 82-112см/32,28-44,09" должина : 93см/36,61"големина : Xxl половината : 74-98см/29,13-38,58" : 86-116см/33,86-45,67" должина : 94см/37,01"големина : хххл Половината : 78-102см/30,71-40,16" : 90-120см/35,43-47,24" должина : 95см/37,40"Големина : xxxxl половината : 82-106cm/32.28-41.73" : 94-124cm/37.01-48.82" должина : 96cm/37.80"Големина : xxxxl половината : 86-110cm/33.86-43.31" : 98-128cm/38.58-50.39" должина : 97cm/38.19" тип на шема : цврста боја. Пол : Жени Материјал : Полиестер. Стил : Мода, Каузална. Пакетот Вклучува. Точка Специфики.

Параметри на производот

Слична стока