0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Метказе Хибриден Тенок Телефон Случај Компатибилен Со Кулпад Наследство Бриса - Фо Мандала

Метказе Хибриден Тенок Телефон Случај Компатибилен Со Кулпад Наследство Бриса - Фо Мандала

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Хибридни Тенки Информации За Покривање На Метказа : Сосема нов тврд капак на ТПУ поврзан со мазен капак на финишот.Внатрешниот тпу ракав обезбедува удобно и без лизгање зафат.Пластичниот капак обезбедува голема заштита од тврди удари и капки.Прилагодено отсечен дизајн за лесен пристап до сите копчиња и функции.Подигнат дизајн на работ за заштита на камерата и екранот. Телефонот не е вклучен Компатибилен СО : Моторола Кулпад Наследство Бриса (2020) САМО. Цврстиот внатрешен ракав НА ТПУ и задниот капак на тврда пластична обвивка отпорна на удари обезбедува извонредна заштита од капки и друго влијание. Мазна Завршница.

Параметри на производот

Слична стока