0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Елелуни Жени V Вратот Печатени Лабава Фустан Дами Долг Ракав Празник Повик Фустан Розова 5XL

Елелуни Жени V Вратот Печатени Лабава Фустан Дами Долг Ракав Празник Повик Фустан Розова 5XL

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

2") -Ракав : (25. Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (47. Прилики : Дневно, Свадба, Деверуша, Вечерна Забава, Коктел, Топка, Свечена, Датуми. Тип На Шема : Цветен Принт. Боја : Розова,Жолта,Виолетова,Зелена (Опционално).4") -Должина : (35,8"). Шармантен стилски Фустан одговара на повеќето девојки или жени.6") -Должина : (37"). Тоа е совршен дамски фустан за спарување со торба или капа.Секојдневен Стил, Долги Ракави, V Вратот.

Параметри на производот

Слична стока