0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пренослив Држач За Стегач Акциона Камера Монтирање, Стабилизатор Монтирање, Држач За Ph Рачка Tasche Џеб 2

Пренослив Држач За Стегач Акциона Камера Монтирање, Стабилизатор Монтирање, Држач За Ph Рачка Tasche Џеб 2

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Опис : држачот За Рн стегач ќе ви помогне лесно да уживате во фотографијата и да ја откриете убавината на .Мобилната ph заграда може ефикасно да одговара за Џеб со мобилна ph вредност за да избегне оштетување на .Стандард 1/4 инчен дупки, за различни должина и. Овозможувајќи ви да панорамски слики или видео со .Изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Пренослива и издржлива, мека заштита од перничиња за лизгање,можете да фотографирате со вашите уреди во секој случај .Спецификација : Материјал : ABSColour : blackmobile ph опсег на клипови : 56-85 mm, стабилен центар на гравитација, лесна употреба за мобилна ph вредност На голем екран : Големина : 11, 9 X2, 1 X3cm/4, 69 X0, 83 X1, 19 ИНЧЕН пакет Вклучува : 1 Парче Ph Држач За Стегач Белешка : ве Молиме дозволете 1-3 cm/ 0,39-1. разлика поради рачно мерење.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание. Ви посакувам пријатно шопинг искуство! - Лизга Гумени Рампа Монтирање Мобилен Телефон Клип Држач . Прилагодлив Додаток За Држач За Стегач. Држач За Држач За Прицврстување На Паметни Телефони Држач За Монтирање.

Параметри на производот

Слична стока