0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Резервоарот Врвот За Жени Тренингот Женска Мода Повик Пролет Лето Ракави Цветни Печатење V - Вратот Резервоарот Врвот Пинк XXXL

Резервоарот Врвот За Жени Тренингот Женска Мода Повик Пролет Лето Ракави Цветни Печатење V - Вратот Резервоарот Врвот Пинк XXXL

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Доживејте неспоредлива удобност и разноврсност со овие машки резервоари. Дизајнирани за ваше најголемо задоволство, овие резервоари се изработени од мек и пријатен памук за да обезбедат целодневна удобност. Дизајнот без ракави има класичен врат со лажичка, додавајќи безвременски допир во вашата гардероба. Совршени за лежење дома, удирање во теретана или трчање, овие резервоари нудат неспоредлива удобност и стил. Прифатете ја слободата и леснотијата што доаѓа со овие разноврсни најважни работи. Подигнете ја вашата гардероба со овие задолжителни резервоари денес. Окбоп Резервоарот Врвот За Жени Тренингот Женска Мода Повик Пролет Лето Без Ракави Цветни Печатење V-Вратот Резервоарот Врвот Пинк XXXL( САД : 14). Големина Табела : Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 117cm/46.06 "Должина : 74cm/29.13". Женска Мода Секојдневно Пролетно Лето Цветно Печатење Без Ракави V-Вратот Резервоар Топфеатури : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали, мек удобен, погоден за секојдневно носење.2. Тоа е елегантно, модерно топло.3. Мека, дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност издржливост.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Блузи Сезона : Летен Пол : Женска Пригода : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цветно Печатењестил : Мода, Обична Големина.USUKEUBust Length XXXL3 X-Големи 141844117cm/46.06 "74cm/29.13" Големина : XXXLSize. : 3 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 117cm/46.06 "Должина : 74cm/29.13".

Параметри на производот

Слична стока