0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Високи Потпетици Чизми Со Средно Теле-Буци Чизми За Потпетици За Жени Божиќни Модни Зимски Чизми За Жени Дозвола Браун

Женски Високи Потпетици Чизми Со Средно Теле-Буци Чизми За Потпетици За Жени Божиќни Модни Зимски Чизми За Жени Дозвола Браун

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

43" нога широк : 11см/4. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1. Опис Пол : Жени Горен Материјал : Ѓон : Гума Погодна Пригода : Сцени За Одмор : Надворешен Стил : Мода, Стил На Пети : Тркалезна Пета Висока Стил : Метод На Затворање Клинови : Лизгање На Чевли Висока Пета : 3см/2.5 велика британија : 6.63" нога широк : 12см/4.25" нога широк : 8.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.4" големина : 35 Сад : 4.04" нога широк : 9.4"Големина : 36 САД : 5.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или изберете 4.ОКБОП чизмите се изработени од кожа и мек спандекс материјал, супер удобни и многу растегливи за fall и зима. И Зима Плус Големина Топла Женска Клин Пета Супер Висока Пета Змија Печатење Висок Врв ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.4"Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 36 Должина : 23.

Параметри на производот

Слична стока