0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Туреклос Пар Компресирање На Коленото Ракави Влошки За Колена За Мажи И Жени Плетени Влошки За Колена Силиконски Ракави Заштитници За Трчање Кошаркарска Теретана

Туреклос Пар Компресирање На Коленото Ракави Влошки За Колена За Мажи И Жени Плетени Влошки За Колена Силиконски Ракави Заштитници

DEN 239.84
Залиха

Пристапност

Точки На куршуми : Ergономски дизајн : onomономскиот дизајн овозможува оваа заграда да го поддржи коленото зглоб без да ве попречува. Удобниот и дише материјал може да се движи, така што ќе можете да останете активни.Три големини : ве Молиме проверете ја нашата табела за мерење за да се осигурате дека одговара. Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка и тие со задоволство ќе ве водат во изборот на точната обвивка.Олеснување на притисокот : оваа заграда за колено со висока компресија го стабилизира и поддржува зглобот. Оваа подлога за колена не се користи само за повреди, туку и за ублажување на артритисот и може да се носи секој ден по потреба.Применливи активности : ракавите на Коленото се многу погодни за активности кои предизвикуваат голем стрес на зглобовите, како што се бејзбол, кошарка, фудбал, голф, теретана, пешачење, трчање, тенис, одбојка итн.!Погоден за толпата : многу погоден за мажи и жени. Најдобар стабилизатор на ракавот на коленото, мажите и жените ќе доживеат совршено вклопување за ослободување од стресот.Спецификации : Материјал : плетена ткаенина + Вклучен силиконски пакет : влошки за Колена*2белешки : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.????.

Параметри на производот

Слична стока