0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Номинална Валентин Течна Бисерна Светла Боја На Ајлајнер Симпатична Издржлива Водоотпорна Ајлајнер Во Боја На Светки Сенка За Очи Ајлајнер Течност 5мл П База На Оч

Номинална Валентин Течна Бисерна Светла Боја На Ајлајнер Симпатична Издржлива Водоотпорна Ајлајнер Во Боја На Светки Сенка За

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

течна бисерна светла боја на ајлајнер симпатична издржлива боја на Ајлајнер во боја на сенка за очи течност за очи. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 30гр. големина На Пакетот : 10, 4х2, 5х2, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Оваа Плата За Сенки За Очи Направена Од Материјал, Нема Да Ја Иритира Вашата Кожа. Долготрајни Бои И Не Е Лесно Да Се Намали И Летаат Во Прав. Разумната Комбинација На Бои, Високо Пигментираните Сенки Прават Окото Да Изгледа Посјајно. Оваа Лесна за Употреба и Без Напор Сенка За Очи Е Погодна За Апсолутно. Пакетот Го Прави Идеален Подарок За Да Ги Донесете Вашата Сестра,мајка и Ќерка Такво Изненадување!. Фината И Цврста Прашкаста Текстура Може Да Се Сфати Од Кожата На Очите, Без Згрутчување, Лесна За Мешање На Бојата И Лесно Имаат Мазна Шминка За Очи Без Летање Во Прав. Одговараат За Сите : Формула И -. Не Тестирајте На Животни, Погодни За Целиот Тон На Кожата И Чувствителната Кожа. Различни Бои Одговараат На Вашата Опција.Може Да Се Користи На Врвот Усна, Лицето, Нозете И Телото! Костум За Шминка За Очи, Свадбена Шминка, Шминка За Забави Или Секојдневна Шминка.Како Што Се Божиќни Или Свадбени Забави Или Забава За Шминка Итн.

Параметри на производот

Слична стока