0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Пастелни Розови Килими, 2'5'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Пастелни Розови Килими, 2'5'

DEN 422.72
Залиха

Пристапност

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Пастелно Розова Област Килими, 2 "х 5". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Параметри на производот

Слична стока