0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Не Секогаш Играјте Американски Фудбал Ретро Спортист Тим Маица

Не Секогаш Играјте Американски Фудбал Ретро Спортист Тим Маица

DEN 223.20
Залиха

Пристапност

Трендовски дизајн : Издвојте се во стил Со својот трендовски и уникатен графички дизајн, оваа женска стандардна маица со кратки ракави е совршена за секој што сака да даде модна изјава. Добро дизајнираниот крој на кошулата гарантира дека ќе одговара и ќе им ласка на сите типови на тело, што го прави разноврсен додаток на вашата гардероба.Лесно за нега, Овие Маици може да се мијат рачно или машински на температури до 45°C, што ги прави идеални за зафатени жени во движење.Без разлика дали барате секојдневна и удобна облека за дневно излегување или стилска и функционална кошула за вежбање, нашите женски стандардни Маици со кратки ракави се совршен избор за секоја пригода. Избегнувајте долго натопување, белило или детергенти со висока температура за да изгледате ново подолго. Добро се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и здолништа, што ја прави разноврсна опција за секоја гардероба.Барате модерна и удобна Маица за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во теретана? Не гледајте подалеку од нашите женски стандардни Маици Со кратки ракави, со уникатна и стилска графика на градите. Само не заборавајте да избегнувате да ги натопувате премногу долго или да користите белило. Разноврсна облека : Совршена За секоја пригода Без разлика дали се облекувате или се облекувате, оваа маица е идеална за секоја пригода. Издржливата и отпорна на бледнее ткаенина гарантира дека вашата омилена Маица останува свежа и нова, дури и по повеќекратно перење. Издржлив материјал : Трае абење по абење Направено од висококвалитетни материјали, оваа маица е изградена да трае.Изработени од висококвалитетни материјали, овие Маици можат да се пофалат со меко и удобно чувство со мало истегнување за да обезбедат ласкаво и разноврсно вклопување. Може да се мие рачно или машински со слични бои и да се суши на тивок оган. Отпорен е на собирање, избледување, натрупување и истегнување, така што можете да го носите миење после миење без да ја изгубите формата или бојата.

Параметри на производот

Слична стока