0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ЛАТОСКАНА ON6010ST-во. Еден Поткопан Гранит Композитен Кујнски Мијалник Со Еден Сад, Кафеав

ЛАТОСКАНА ON6010ST-во. Еден Поткопан Гранит Композитен Кујнски Мијалник Со Еден Сад, Кафеав

DEN 4735.36
Залиха

Пристапност

Карактеристики : Земја На Потекло : - Италија. Тип На Инсталација : - Поткопување. Материјал : - гранит композитен. Број На Басени : -1. Форма На Мијалник : -Правоаголна. Димензии : Целокупната Длабочина Мијалник-Врвот До Дното : -18". Вкупна Должина-Од Страна На Страна : -8". Вкупна Ширина-Напред Кон Назад : -23". Заврши Црна-Целокупната Тежина На Производот : -27 фунти. Заврши Кафеава-Целокупната Тежина На Производот : -34.5 фунти. Заврши Титаниум-Целокупната Тежина На Производот : -27 фунти. Спецификации : Сертификати : - Да. Комерцијални Или Станбени Сертификати : - Да. LTA1558 Карактеристики Земја на Потекло : Италија. Тип На Инсталација : Поткопување. Материјал : гранит композитен. Број На Басени : 1. Форма На Мијалник : Правоаголна. Димензии Целокупната Длабочина Мијалник-Врвот До Дното : 18". Вкупна Должина-Од Страна На Страна : 8". Вкупна Ширина-Напред Кон Назад : 23". Заврши Црна Вкупна Тежина На Производот : 27 килограми. Заврши Кафеава Вкупна Тежина На Производот : 34,5 килограми. Заврши Титаниум Целокупната Тежина На Производот : 27 фунти. Спецификации Сертификати : Да. Комерцијални Или Станбени Сертификати : Да.

Параметри на производот

Слична стока