0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
резервоари за Плажа фввитлих За Машки Машки Кошули Без Ракави Секојдневни Памучни Лабави Врвови На Мускулни Резервоари

резервоари за Плажа фввитлих За Машки Машки Кошули Без Ракави Секојдневни Памучни Лабави Врвови На Мускулни Резервоари

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Маици Со долги Ракави За Мажи Пакуваат Машка Мода Секојдневна Еднобојна Памучна И Ленена Чипка Јака Суви Мешавини Без Ракави Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно . Стил : Мода и слободно време. Материјал : перење брчки. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Никој. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : Елек Од 1 ПАРЧЕ ● Материјал●Изработен е од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. €Натпревар}Машкиот Елек Е Лесен И Може Добро да Се Совпадне со Шорцеви, Хеланки и Фармерки . ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

Параметри на производот

Слична стока