0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Акихол Сандали Женски Широки Стапала Женски Бени Рамна Сандала Лето Касаул

Акихол Сандали Женски Широки Стапала Женски Бени Рамна Сандала Лето Касаул

DEN 351.84
Залиха

Пристапност

Боја Женски Рамен Прст Мешани Обични Единствени Сандали Чевли Платформа Дебели дами Женски Сандали Деца Сандали Женски Чевли Пета Висока : 2см/0.8 " Карактеристики : 1.Покажете ја вашата мода : Мек горен дел Со Висок Стил На Пета : Метод На Затворање На Клин : Висина На Кука И Јамка : 2см/0,8"3.Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен апсорпционен ѓон, ве Тера да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. 4.Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 5. Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Специфики на предметот : Горен Материјал : Пвц 1 Пар Чевли Носи шик и современ стил на вашата облека. Тоа е стилски избор за секоја пригода, такви дневни патувања, одмори, забави итн. 2.Главен во вашата гардероба : овие модерни и вкусни секси предмети одат добро со вашите омилени фустани, здолништа, фармерки и шорцеви.Единствен Материјал : Стил На Гумени Прсти : ПОДНОЖЈЕ Со Прсти со Клип : влошката за јога подлога за перница е мека и може да апсорбира удар. Креветот за стапала е текстуриран за да обезбеди дополнително држење. ПОДДРШКА ЗА ЛАК : поддршката за лак вградена во сандалата може да помогне да се обезбеди поддршка на стапалото додека стоите. Исто така, може да помогне во контролата на стапалото и да го ограничи вишокот на пронација за време на циклусот на одење. БРЗО СУШЕЊЕ И ИЗДРЖЛИВО : горниот дел Од полиестерската мрежа е исклучително издржлив и брзо се суши откако ќе се навлажни. Генијален ДИЗАЈН : Лесно затворање со кука и јамка се вклучува и исклучува брзо и го добива вклопувањето правилно. АНТИСКИД НАДВОРЕШЕН ЃОН : мек и отпорен на лизгање гумениот надворешен ѓон ви дава безбедно и сигурно подножје и спречува абразија и лизгање.

Параметри на производот

Слична стока