0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Двор Знак, Не Ме Обвинувај

Двор Знак, Не Ме Обвинувај

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Двор Знак, Не Ме Обвинувај Двојна страна печатени 1 знак, Претседателски Двор Знак Големина : 18 инчи во должина х 12 инчи во висина. ! . Употреба : внатрешна или надворешна употреба! Прикажете во вашиот двор, тревник, градина или која било област со трева!. Материјал : 4мм Брановидни Пластични Знаци; Кратки Вертикални Флејти; Не Се Потребни Алатки! ВКЛУЧЕН Е УДЕЛ. Два (2) Еднострани. Еднократно И Цврсто! двор знак.

Параметри на производот

Слична стока