0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Држач За Шише За Вода За Велосипеди

Држач За Шише За Вода За Велосипеди

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Овој економски и основен дизајниран кафез за шишиња одговара на повеќето кафези за шишиња со вода. Кафезот со шише со вода има раце што се обвиткуваат околу шишето за сигурно и цврсто држење за да не мора да се грижите дали ќе испадне за време на вашето возење. Неговиот дизајн го прави погодно држењето и отстранувањето на шишето. Погоден за Велосипеди, планински велосипеди, патни возила, велосипеди за преклопување.Карактеристика-Боја : Жолта-Материјал : Пластика - Големина : 14,5 х 7 х 7 см-Пластични материјали, заштита на животната средина, нетоксични, не деформации-кафезот со шишиња со вода има раце што се обвиткуваат околу шишето за сигурно и цврсто држење за да не мора да се грижите дали ќе испадне за време на вашето возење.- Издржлив, удобен и лесен дизајн - Способен да го држи најстандардното шише со вода - Погоден За Велосипеди, планински велосипеди, патни возила, велосипеди за преклопување 2 парчиња Држач за Шише Со Вода За Велосипеди.

Параметри на производот

Слична стока