0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Богатства КАРОЛИНА SS4278DS француски Булдог Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12WX16H

Богатства КАРОЛИНА SS4278DS француски Булдог Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12WX16H

DEN 306.88
Залиха

Пристапност

Богатства КАРОЛИНА SS4278 DS1216 француски Булдог Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12 WX16 H, Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични француски булдог уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Ноќта на Вештерките со овој Украсен Метален Принт За Ноќта на Вештерките. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од колекцијата На Богатства Каролина Бонбони Пченка Ноќта на Вештерките. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Параметри на производот

Слична стока