0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фардо Јукихира Пан Брза Топлинска Спроводливост Физички нелеплив Сигурен Јапонски Тенџере Со Дрвена Рачка За Рамен

Фардо Јукихира Пан Брза Топлинска Спроводливост Физички нелеплив Сигурен Јапонски Тенџере Со Дрвена Рачка За Рамен

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Постојат различни спецификации за избор from. Дизајнот на куката за опашката може да се закачи за лесно складирање. И може ефикасно да се спротивстави на пукнатината и да се скрши бидејќи има висока цврстина.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Големина 20см : 38см х 20см х 8,5 см/14,96 "х 7,87" х 3,35 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Телото на тенџерето е опремено со скала за капацитет, така што капацитетот на храна може директно да се види.Име на ставка : Јукихира Панматеријал : 201 Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Прошири Работ, Компактен, бпа-слободен. Дизајнот на куката за опашката може да се закачи за лесно складирање. Големина 18см : 36см х 18см х 8см/14.

Параметри на производот

Слична стока