0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Карат Во Карати 14к Жолто Злато Обетки Со Обрач Со Шарки Исечени Со Дијаманти

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Обетки Со Обрач Со Шарки Исечени Со Дијаманти

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Обетки Со Обрач Со Шарки Со Дијаманти (9,13 мм х 9,4 мм) Тип На Обетка : Обрач. Затворање Обетка : Пост, Изрез И Заклучување. Заврши : Полиран. Позлата : . Материјал : Примарна Боја : Жолта. Камен Тип : . Метод На Создавање Камен : . Големина на предметот : (9,13 мм х 9,4 мм).

Параметри на производот

Слична стока