0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
ЛЕД Сијалица Сијалица Автомобил Фарови Светла ЗА Магла ЛЕД Светло ЗА Магла 6500К Бело

ЛЕД Сијалица Сијалица Автомобил Фарови Светла ЗА Магла ЛЕД Светло ЗА Магла 6500К Бело

DEN 479.84
Залиха

Пристапност

Карактеристика : *Сосема нов и квалитетен*тој е издржлив и удобен.* Едноставен дизајн и лесен за употреба .* Лесен за инсталирање и отстранување .* Изработени од Квалитетни Спецификации на материјалот : *Материјал : Алуминиум+ЛЕР*Работен напон : DC12 V-24 V*LED чип : CSP 1860*LED Количина : 2pcs* led моќност : 30 W*Струја : 0,6 A ® 0,2*вредност На Луменот : 1200lm*температура на Бојата : 6500 K*модел на држач За Светилки : H4/H7/H8/H11/9005/9006* работен век : 50000Ч*работна температура : -40°C-80°C*Применливо : светла за Магла/Светла за Глава апликација : Универзална Опрема = ВКЛУЧЕН Е Пакет : 2*Светла За Магла Забелешка : 1.Ве молиме дозволете отстапување од 1-5мм поради рачно мерење.2.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.

Параметри на производот

Слична стока