0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Biayxms Новороденче Момче Есенски Комбинезон Комплет Еднобоен Ребрести Долги Ракави Ромпер и Шапка За Грав За Бебе Дете

Biayxms Новороденче Момче Есенски Комбинезон Комплет Еднобоен Ребрести Долги Ракави Ромпер и Шапка За Грав За Бебе Дете

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Бебе Момче Повик Комбинезон Во Собата Еднобојна Ребрести Долги Ракави Ромпер и Бобинка Шапка за Новороденче Дете. Карактеристики. Цврста боја, тркалезен врат, затворање на патент за препоните, ребрести комбинезони со долги ракави за новороденчиња, лежерен ромпер за бебиња, соодветна бобинка, го прават вашето бебе попривлечно кога носите. Погоден за секојдневна секојдневна облека, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Големина(см)/(инч)tttttttttt t t t t t19. 29 t Bust : t46t/t18. 11 . 70tadvisted Возраст : t3-6 Месециtlengh : t52t/t20. 47 t Bust : t48t/t18. 90 . 80tadvisted Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t56t/t22. 05 t Bust : t50t/t19. 69 . 90tadvisted Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t60t/t23. 62 t Bust : t52t/t20. 47 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Мода. Пол : Момче. Сезона : Пролетumn . Шема : Цврста Боја. Прилики : Секојдневно. Ракав : Долг Ракав. Боја : Сива, Каки. Пакет Вклучувајќи : . 1* Бебешки Комбинезон. 1* Мек Материјал За Капа Од Грав : комплетот комбинезон и капа за новороденче е изработен од мешавина од памук, мек и дише, еластичен, пријателски за кожата, многу удобен за нежната кожа на бебето. Совршен Подарок : Секојдневен комбинезон и капа со долги ракави за бебиња се идеални подароци за раѓање, Божиќ или туш за бебиња за вашето дете. Големина и Боја : 0-3 Месеци, 3-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Боја : сива, каки. Симпатичен Дизајн : Еднобојна, тркалезен врат, затворање на патент за меѓуножје, ребрести комбинезони со долги ракави за новороденчиња, лежерен ромпер за бебиња, соодветна бобинка, го прават вашето бебе попривлечно кога носите. Многу Прилики : секојдневен ромпер со долги ракави за момчиња е совршен за секојдневна секојдневна облека, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија.

Параметри на производот

Слична стока