0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
3дроза Грубо Кученце Коли-Прекинувач За Едно Вклучување

3дроза Грубо Кученце Коли-Прекинувач За Едно Вклучување

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Грубиот Капак На Прекинувачот За Кутре За Кутре Е изработен од издржлив метал отпорен на гребење кој нема да избледи, чип или кора. Одликувајќи се со завршница со висок сјај, заедно со соодветните завртки го прави овој капак совршен завршен допир. Димензии( во инчи) : 3,5 W x 5 H. Изработени Од силен, издржлив метал отпорен на гребење. Вклучува соодветни завртки. Висок сјај заврши. Лесно за чистење.

Параметри на производот

Слична стока