0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Случаен Срцев Мирис Бања Тело Ливче Роза Цвет Сапун, Позлатени Железо Кошница Роза Подарок Бо За Жени Девојки Денот На Мајката Денот На Вљубените Годишнина Дозвола

Случаен Срцев Мирис Бања Тело Ливче Роза Цвет Сапун, Позлатени Железо Кошница Роза Подарок Бо За Жени Девојки Денот На Мајката

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Карактеристики : . Име : сапун цвет подарок кутија. Боја : како што покажува сликата. Големина : 3.9*3.9*2.4 во. Опис : . 1. Живи ливчиња, мека површина, богати бои. Богатиот бактериски материјал ефикасно ги отстранува бактериите од вашите раце. 3. Лесен за транспорт, целосно и брзо се раствора, богата пена, деликатна текстура, без влакна. 4. Мирисот на избалансирано тело и ум има најидеален ефект врз физичкото, менталното и менталното здравје. Можете дури и да ја декорирате како мала торба. 5. Совршен Ден на Мајката, Ден На Наставникот, Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Свадба, Прием Цвеќиња за Невестата, Сценографијата И Специјални Празници итн. Содржина на пакетот : . 1* сапун цвет подарок кутија. Забелешка : . Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Позлатена железна корпа со 6 сапунски цвеќиња и рози. Материјал : Хартија Фенси Сапун, Вкус. Уживајте во аромата на ливчиња бања, зголемување на бања забава,може да го замени обичниот сапун, гел за туширање, средство за дезинфекција на рацете, и може ефикасно да се исчисти раката, лицето и кожата на телото. Цветовите што содржат навлажнувачки фактор, како што е хартијата како мека и лесна, ароматична и пријатна, водата може целосно да се раствори. Користи : Денот На Мајката, Денот На Наставникот, Роденденски Подароци, Денот на Вљубените, Божиќ, Свадба Се Враќа, Невестата Прием, Сцена Аранжман и Специјални Фестивали.

Параметри на производот

Слична стока