0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Млкидк Женски Харем Јога Панталони Цврст Проток Слоевит Палацо Панталони Стилски Плус Големина Широк Нога Еластичен Тренинг Кулоти Панталони Сива Л

Млкидк Женски Харем Јога Панталони Цврст Проток Слоевит Палацо Панталони Стилски Плус Големина Широк Нога Еластичен Тренинг

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

82" должина : 106см/41. Широкиот стил на нозете дава безвременски изглед, истовремено обезбедувајќи удобно носење.37"големина : xl Половината : 78см/30. Секое прашање, ве молиме контактирајте ме, ние ќе го решиме во рок од 24 часа за вас. Растеглив, дише и пријателски за кожата. Совршена технологија за шиење и добро прилагодена мека ткаенина што ќе ви овозможи трајна comfort. `+Прилика : Нашите удобни течни панталони со поделени нозе ќе ви донесат новина-шик атмосфера.It на раширени и меки, овие панталони ја задржуваат својата форма и многу издржливи, лесно измиени и сушени. Совршен за денот на пристаништето за крстарење; лесен, но ветровит, добар за покривање на пливање на одмор на плажа за да обезбеди покриеност на сонцето; Додавање на факторот омф е секси страничниот шлиц што ги прави панталоните воздушни.Големина : С Половината : 64см/25. Тоа носи многу забава на целата облека. Спарете го со јога маици/ блузи за резервоари за вежбање и флип-апостолки за да го комплетирате изгледот. Еластичниот појас со висок пораст обезбедува цврсто вклопување и подобра контрола на стомакот. €Дизајн} : дизајн Со Висок струк кој нуди поддршка и удобност, без жртвување на стилот.80"Големина : М Половината : 68см/26. ①Карактеристика : широките, пространи, пердувести нозе имаат високи предни процепи со преголема големина. Фигурата-ласкава силуета додава на нејзината привлечност.

Параметри на производот

Слична стока