0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Веренички Прстени За Жени 1ct D Боја Жолта Сина Розова Моисанит Дијамантски Прстени Стерлинг Сребрени Женски Прстени За Свадба Бенд Денот На Вљубените годишнина Со ?

Веренички Прстени За Жени 1ct D Боја Жолта Сина Розова Моисанит Дијамантски Прстени Стерлинг Сребрени Женски Прстени За Свадба

DEN 2879.84
Залиха

Пристапност

Пол Женски Метален Тип Стерлинг Сребренбранд Вахзазаж Група Постар, Ангажман Во Стилот На Прељуба, Вечност, Друг Тип На Камен Моисанитеокација Крштевање, Божиќ, Денот На Мајката, Свадба, Годишнина, Роденден, Денот На Вљубените Производител Вахзаускарати 1 Кт Моисанит Прстен : Моисанитот е прекрасен дијамант создаден во лабораторија, ја дели сличната боја, цврстина И Елемент Со Дијамант, И 2,5 Пати Брилијантност Од Дијаманти. Строг избор На D боја VVS1 moissanite, дека го претставува најдобриот Оган и Сјајност. Со одличното сечење што може да ја зголеми рефлектирачката брилијантност на Моисанитот. Класичен Дизајн : Класичен минималистички дизајн на веренички прстен за жени, централниот камен е моисанит во боја од 1 Карат Д, кружниот крој е најдобрата форма за рефлектирање на светлата внатре и надвор. Безвременски класичен по убавина зголемете ја секоја секојдневна или елегантна свечена облека, правејќи да се фокусирате на празникот, банкетот, состанокот, состанокот, матурската вечер, забавата, патувањето. Прецизно Изработка : овој веренички прстен е изработен од висококвалитетно с925 стерлинг сребро. моисанитните дијаманти можат да го поминат откривањето на опремата, да не ја менуваат бојата лесно и да не се деформираат лесно. Висока полирана завршница, хипоалергична, безбедна за чувствителна кожа. Најдобар Прстен : извонредното пакување на кутијата за подароци ви овозможува да го подарите без да потрошите време. Изненадете ги вашите најблиски на романтични ангажмани, годишнини, ветувања, свадби, родендени, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или која било посебна пригода. Гарантирано задоволство : Секое наше парче накит треба да помине ригорозни инспекции за квалитет пред продажба. Купете сега без ризик, какви било проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Параметри на производот

Слична стока