0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дуксер на екипажот женски Дуксер за Жени Печатење На Денот На Свети Патрик О Дуксер За Вратот Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Рак

Дуксер на екипажот женски Дуксер за Жени Печатење На Денот На Свети Патрик О Дуксер За Вратот Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи

DEN 575.20
Залиха

Пристапност

56" Големина : L биста : 112см/44.77"Size : MBust : 106cm/41.92"Size : SBust : 100cm/39.92" Дуксер за женски ден на свети патрикс печатење о Дуксер За Вратот тркалезен врат фит пуловер блузи обични кошули за Вежбање со долги ракави лабави врвовикарактеристики Дише, Одлично тактилно на вашата кожа.46"Shoulder : 50.09"Shoulder : 49cm/19.80" Должина : 68cm/26.11" Ракав : 63cm/24.80"Length : 68cm/26. €Карактеристики овој секојдневен Зимски макси Капут се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и откривање стабилно. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Causal Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.09" рамо : 49см/19.38"Length : 76cm/29.37"Shoulder : 46cm/18.(Облека Чевли Додатоци, Сопруга дуксер).Големина : S Биста : 100cm/39. ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.88"Sleeve : 66cm/25.29" ракав : 65см/25.59"Length : 72cm/28.13"Size : XXLBust : 124cm/48. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели. ●Колокација●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони.47"Sleeve : 67cm/26.13" големина : Xxl биста : 124см/48.70" Ракав : 64cm/25.77" Големина : M Биста : 106cm/41.59" должина : 72см/28.38" должина : 76см/29.98"Length : 74cm/29.20"Length : 70cm/27.(Облека Чевли Додатоци).46" рамо : 50.82"Shoulder : 52cm/20. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .98" должина : 74см/29.35"Size : XLBust : 118cm/46.73" Рамо : 47. ●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул.70"Sleeve : 64cm/25.92" 100% сосема нов и висок квалитет. Забелешка : ве Молиме внимателно прочитајте го деталниот вовед, ве молиме бидете сигурни дека ќе пристигнете за 7-15 дена. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.88" ракав : 66см/25.56"Size : LBust : 112cm/44.35" големина : xl Биста : 118см/46.

Параметри на производот

Слична стока