0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Л8б2ц Минесота 30 Вртлива Столица Со Црна Брчка И Хромирана Завршница

Л8б2ц Минесота 30 Вртлива Столица Со Црна Брчка И Хромирана Завршница

DEN 2973.44
Залиха

Пристапност

Направено за крајниот љубител на спортот, ќе бидете горди да покажете каде лежи вашата лојалност со оваа импресивна Официјално Лиценцирана столица од Холандија Бар Столче Копродукции. Оваа современа столица L8 B2 C има база на црни брчки со еден прстен со 2 1/2 " дебела перница што седи на врвот на хромираниот прстен 2" што го крие вртливата за исклучително чист изглед. Најсовремен процес на печатење се користи при примена на специјално формулирано ув винил мастило во бројни фази за да се произведе остра, јасна, јасна слика за да се обезбеди совршена репродукција на логото. Нема да најдете повисок квалитет на логото столче на пазарот. Финишот обложен со прав се спротивставува на чипс и гребнатини и обезбедува долготраен, богат изглед. Седиштата за перничиња се исто така со највисок квалитет, користејќи винил за дишење, комерцијален степен. Во срцето на перницата е многу густа, американска пена која обезбедува максимална поддршка и нема да се распадне за неколку години. Ако сакате да го завршите вашиот бар, соба за игри или човечка пештера направете го тоа правилно - со столче за лого направено во САД Од Холандија Бар Столче Копродукции. Прва површина, најсовремен процес на печатење што применува специјално формулирано ув винил мастило за да произведе остра, јасна, јасна и издржлива слика ШТО ќе трае - НАПРАВЕНА во САД!. Комерцијално одделение, ткаени поддржани, морски винил се користи за перница. 2.5" со висока густина, висококвалитетна сад направија ПЕНА што се користи за да се обезбеди долгогодишна поддршка. Тешка, Црна Челична Рамка Обложена Со Брчки Во Прав Со Цврста Заварена Конструкција и Прстен Со Акцент од 2 инчи за Да се Скрие Оптоварувањето На Вртливата БИФМА Тестирано на 550 килограми без Дефект . Затемнувања на седиштата : 14,5" (круг); Затемнување На Столицата : 20" х 20" х 30" - Идеална висина за висини на шипки 40" - 44". Официјално Лиценциран и изработен со гордост - најквалитетна столица за лого на пазарот!.

Параметри на производот

Слична стока