0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Порцелански Чинии Комплет Премиум Бели Керамички Чинии За Житарки, Супа, Салата, Тестенини, Преп, Ориз, Сладолед, Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбед?

Порцелански Чинии Комплет Премиум Бели Керамички Чинии За Житарки, Супа, Салата, Тестенини, Преп, Ориз, Сладолед, Микробранова

DEN 463.84
Залиха

Пристапност

Опис НА производот РАЗНОВРСНА ЧИНИИ ВО собата кујна сад е совршен избор како супа, житни чинии, дури и салата, тестенини, закуска, сладолед чинии.Погоден за семејни вечери, складирање храна, овесна каша за појадок, услуга во ресторан, сосови за забави и подароци за одмор. МОДЕРЕН ДИЗАЈН НА ФОРМА На КРИВА Оваа чинија за собирање криви има стилска форма со чисти и закривени линии, што додава модерен допир на вашата маса.Никогаш не грижете се дали штетната супстанција истекува во вашата храна. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ЧУВАЊЕ на машина за Миење Садови, микробранова печка, замрзнувач и безбедна рерна.Чиниите добро се редат и заземаат малку простор во кујнскиот шкаф. ЗДРАВ ПОРЦЕЛАН-за разлика од другите материјали, керамичките чинии немаат штетна пластика, кадмиум или Никогаш не се грижат дали штетната супстанција ќе истече во вашата храна. Микробранова печка, машина за миење садови, рерна и фрижидер безбедно. ЛЕСНИ и ИЗДРЖЛИВИ - Овие чинии за супа се дизајнирани со стил за заштеда на простор и мазни тркалезни рабови. Тие се лесни за држење дури и за деца. Супер цврст и издржлив со долготраен материјал што ја блокира апсорпцијата на влага. РАЗНОВИДНИ ЧИНИИ со ЖИТНИ култури - чинии се со дијаметар од 5 инчи и држат до 9 унци. Длабок и лесен кујнски сад, совршен избор како супа, чинии со житарки, дури и салата, тестенини, ужина, чинии за сладолед. Комплет од 8 конзерви погодни за семејни вечери, складирање храна, овесна каша за појадок, услуга во ресторан, сосови за забави и подароци за одмор. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-машина за Миење Садови, микробранова печка, замрзнувач и безбедна рерна до 482°F. можете да ги измиете со средство за чистење или да ги ставите во машината за миење садови. Чиниите се редат компактно и ослободуваат доволно простор за други трпезарии поставени во кујнскиот ормар. ДОБРО СПАКУВАНО-Нашето пакување се користи со најдобрите ЕПЕ пени за да се обезбеди безбедност при транзит, овие чинии безбедно ќе пристигнат во вашата рака.

Параметри на производот

Слична стока