0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дизни ПИКСАР ДО Карл Иl Засекогаш Срце-Пуловер Качулка За Возрасни-Прилагодено-Црно

Дизни ПИКСАР ДО Карл Иl Засекогаш Срце-Пуловер Качулка За Возрасни-Прилагодено-Црно

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Официјална Стока На Дизни Пиксар До Денот На Карл Кошули За Жени, Мажи, Момчиња и Девојчиња Слават љубов која трае "Засекогаш" со оваа романтична ГОРНА кошула. Одликувајќи се со уметнички дела од нежните сцени на отворање НАГОРЕ со младите Карл иl кои гледаат во облаците, оваа слатка кошула со пиксар го прави совршениот подарок За Денот на Вљубените. Сакате да носите соодветни маици за парови Во Дизниленд или Волт Дизни Ворлд? Ништо не кажува љубов како оваа шармантна кошула Карл иl. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Лесен, рингспун претходно намален француски тери. Ребрести манжетни и полите вклучуваат спандекс. Џерси наредени хауба. Координирање на кабелот за цртање со метални громови. Торбичка џеб. Странично зашиени. Сите покрие шевовите изградба. Голи потреби. 55% памук / 45% полиестер. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Параметри на производот

Слична стока