0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Автомобилска Боја За Прскање За Daewoo Lanos Sport Storm Греј Металик од ScratchWizard

Автомобилска Боја За Прскање За Daewoo Lanos Sport Storm Греј Металик од ScratchWizard

DEN 2079.84
Залиха

Пристапност

Контактирајте не и ние можеме да обезбедиме алтернативна формула. Ако не можеме да ви обезбедиме натпревар ВО боја НА ОЕМ, ќе ви ги вратиме парите во рок од 30 дена. Сепак, Алтернативните формули се нудат И Од Оем бидејќи возилата можат да се произведуваат на различни фабрички локации и може да имаат различни шеми на бои. Користете Чисто Палто Од Гребење со Основно Палто за да дадете одличен изглед, извонреден сјај и разлика на сликата. Добијте се што ви треба за да ја завршите вашата поправка : прајмер, завршна боја за прскање на Производителот На Оригинална Опрема (ОЕМ), проѕирен капут, кит за полнење со гребење, отстранувач на восок и маснотии, шкурка, подлога за гребење, ракавици и крпа од микрофибер. Нормално, постои стандардна формула за секој код за боја. Ако направите грешка за време на апликацијата или чувствувате дека вашата поправка испаднала лошо, едноставно почекајте 24 часа бојата целосно да се исуши, измачкајте со шкурка од 600 ронки и повторно започнете со поправка во точката во која сте ја направиле грешката. Нема потези со четка. Ние не сме одговорни за настанатите штети што би биле избегнати доколку се изврши овој тест. Нема несовпаѓање на бојата. Ние користиме висококвалитетна боја На Шервин Вилијамс. Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач што ги исполнува националните ПРОПИСИ на ВОК. ** Ако избраниот код за боја е боја на трикотажа - ќе дојде со мелено палто (1-ви нанесете) и Средно Палто (2-ри нанесете).

Параметри на производот

Слична стока