0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Интри за таблети се облекуваат италијанска забава карипска фраза жена тропско бикини, 15, дизајн од бреза и мастило

Интри за таблети се облекуваат италијанска забава карипска фраза жена тропско бикини, 15, дизајн од бреза и мастило

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Сите наши wallидни плакети започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 2 парчиња, секој 10 x 0,5 x 15 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво од 0,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. А . Дизајн од Бреза и мастило.

Параметри на производот

Слична стока